Dlaczego my ?

Oto kilka istotnych powodów przemawiających za zakupami akcesoriów wędkarskich w naszym sklepie:


Drogi kliencie ….
  Nasz sklep w sprzedaży internetowej kieruje się Twoim dobrem. Staramy się aby zdjęcia oraz opisy naszych produktów rzetelnie przedstawiały wszystkie najważniejsze parametry, wszystko po to abyś dobrze poznał oferowane przez nas produkt przed zakupem. Zawsze oferujemy rzetelną informację na temat sprzedawanych przez nas produktów, a produkty niskiej jakości nie nadające się do użytku nie są dostępne w naszej ofercie bądź przy większej liczbie niezadowolonych klientów są wycofywane z naszej oferty !!!


Nasz sklep specjalizuje się w wędkarstwie morskim ….
 Wędkarstwo morskie jest naszą pasją od wielu lat. Od 2009 roku nasze działania są ściśle ukierunkowane na handel akcesoriami do wędkarstwa morskiego. Dzięki temu dysponujemy konkretną tematyczną wiedzą i jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić w doborze sprzętu do połowu bałtyckich dorszy, surfcastingu, trollingu, do połowu troci z morskiej plaży czy do połowów typu BIG GAME.


Obsługa klienta ....
 Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z Klientem począwszy od pierwszego kontaktu aż po obsługę posprzedażową i gwarancyjną. Zawsze służymy poradą i wsparciem w doborze właściwego sprzętu.


Pełna satysfakcja gwarantowana ….
 Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zadowoleni Klienci oznaczają długoterminową współpracę z korzyścią dla obu stron oraz dalsze polecenia. Lata doświadczeń pozwalają nam na przeprowadzenie szybkich i bezproblemowych transakcji.


100% produktów dostępnych od ręki ….
 Jako jeden z nielicznych sklepów internetowych posiadamy w magazynie wszystkie produkty prezentowane w naszym sklepie. Produkty których nie mamy fizycznie w magazynie nie wyświetlają się na naszej stronie ! Składając zamówienie w naszym sklepie możesz być pewien dostępności produktów !!!


Szeroka oferta ….
W naszej ofercie posiadamy kilka tysięcy różnych produktów przeznaczonych do wędkarstwa morskiego. Każdego dnia dbamy o stały rozwój naszej oferty, abyś zawsze znalazł u nas potrzebne akcesoria do każdej odmiany wędkarstwa morskiego. Jeżeli nie mamy w ofercie produktów których szukasz, skontaktuj się z nami a na pewno zamówimy je dla Ciebie !!!


Niskie ceny ….
Dokładamy wszelkich starań aby ceny naszych produktów były najbardziej konkurencyjne spośród sklepów internetowych ze sprzętem do wędkarstwa morskiego w całej Polsce ! Nawet jeżeli znajdziesz jakiś produkt kilka złotych taniej, to przy zamówieniu kilku produktów i tak będziemy najtańsi !!!


Błyskawiczna wysyłka ….
 Jak każdy dobrze wie - czas to pieniądz. Staramy się zrealizować Twoje zamówienie w jak najszybszym tempie, oszczędzając Twój cenny czas. Dlatego 99% zamówień złożonych w naszym sklepie wysyłanych jest najpóźniej do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia w przypadku płatności przy odbiorze lub od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym w przypadku płatności przelewem.


Solidnie zapakowany towar …..
 Zwracamy szczególną uwagę na zabezpieczenie produktów przed wysłaniem. Każdy większy produkt oprócz oryginalnego opakowania producenta zabezpieczony jest folią bąbelkową, całość jest zapakowana w grubościenne pudło kartonowe oraz dodatkowo owinięte jest czarną folią stretch. Mniejsze produkty pakujemy w woreczki typu ZIP oraz koperty bąbelkowe. Dzięki takiemu pakowaniu wysyłanego towaru, w ciągu całego okresu działalności sklepu (od 2009r) i wysłaniu tysięcy zamówień wystąpiły tylko dwa przypadki uszkodzenia produktu w czasie transportu !!!


Bądź na bieżąco ….
 Posiadamy rozbudowany system informujący mailowo o etapie realizacji Twojego zamówienia. Zaraz po złożeniu zamówienia nasz system automatycznie wyśle do Ciebie potwierdzenie złożenia zamówienia. Poinformujemy Cię również o rozpoczęciu realizacji złożonego zamówienia, a po zrealizowaniu/wysłaniu go dostaniesz wiadomość e-mail z numerem listu przewozowego dzięki któremu będziesz mógł śledzić przesyłkę na stronie firmy kurierskiej GLS a przy wysyłkach zagranicznych na stronie Poczty Polskiej. W przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności, szybko kontaktujemy się telefonicznie i wyjaśniamy wątpliwość.