Przynęta Westin Kickteez ST 15cm, Salted Herring

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: WS71005
  • Producent: Westin
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 6,70 zł

 Kick Teez to jedna z najbardziej łownych przynęt w ofercie firmy WESTIN. Posiada specjalne otwory, ułatwiające jejzbrojenie, oraz unikalny kanał do dozbrajania. Dodatkowo przynęta posiada także pionowy otwór w połowie korpusu (z grzbietu do brzucha), dzięki któremu zdecydowanie wzrasta liczba skutecznie zaciętych ryb. Przy braniu guma łatwo wygina się w pół i idealnie mieści się w pysku drapieżnika. Zastosowane przez firmę WESTIN innowacje nadają gumie Kick Teezbardziej naturalny wygląd, oraz, co ważne, w żaden sposób nie psują pracy wabika.

 WESTIN Kick Teez posiada bardzo drobną, migotliwą pracę, tak lubianą przez okonie i sandacze. Płetwa ogonowa jest podgięta pod dużym kątem względem korpusu. Dzięki temu ogonek wpada w bardzo szybkie i drobne wibracje, idealnie imitując uciekającą, małą rybkę. Całości dopełniają realistyczne oczy. Guma wykonana jest z miękkiego, ale za razem wytrzymałego silikonu, który sprawia, że przynęta wytrzyma wiele ataków. Dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji, sprawdzi się tak samo dobrze uzbrojona w klasyczną główkę, jak i w hak offsetowy z czeburaszką czy drop shotem.

 Kick Teez jest skuteczny i działa perfekcyjnie zarówno w wodach stojących, jak i płynących. Sandacze, szczupaki i okonie nie będą w stanie mu się oprzeć. Polowanie na drapieżniki jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Długość : 15cm
Kolor : Salted Herring.